TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Rafał Konica - Robert Koszucki

Rafał Konica Data publikacji: 2015-09-29

Były ordynator SOR-u, wybitny chirurg ortopeda. Samotnie wychowuje dzieci ze związku z Martą Kozioł. Aktualnie związany z Klaudią Miller.

Świetny specjalista – profesjonalny i odważny. A prywatnie – oddany i odpowiedzialny ojciec. Mężczyzna z burzliwą przeszłością, któremu można jednak zaufać.

Dawniej: szpitalny donżuan, arogancki i pewny siebie. Doktor Konica bardzo zmienił się jednak pod wpływem miłości, którą obdarzyła go Marta i gdy na świecie pojawiły się ich dzieci. Ukochana pomogła także Rafałowi w walce z uzależnieniem od leków przeciwbólowych. Ich związek okazał się jednak burzliwy i w końcu doszło do rozstania – a gdy Marta wyjechała z nowym ukochanym za granicę, oboje walczyli o prawo do opieki nad dziećmi w sądzie. Niedawno Rafała i Martę spotkała za to największa tragedia: utrata córki (dziewczynka została ciężko ranna w wypadku samochodowym i zmarła w szpitalu w Leśnej Górze). Mimo tak dramatycznych przeżyć, doktor Konica stara się jednak odzyskać radość życia i niedawno oświadczył się Klaudii...

REKLAMA