TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Czas powitań, czas pożegnań…
Zapraszamy na 685 odcinek „Na dobre i na złe” i nowe fotostory. A tym razem w Leśnej Górze szykują się spore zmiany.
  • W kolejną środę ze szpitala zniknie doktor Woźnicka… ale za to pojawi się w nim na dłużej Karola. Dziewczyna zostanie przełożoną personelu pielęgniarskiego i od razu zapowie kolegom: - Jestem tak straszna, jak mówią... I jest to jedyna moja zaleta. Czeka nas sporo zmian! A jej pierwszy dzień w pracy nie zacznie się miło...
  • Bo o poranku Karola przyłapie w jednym z magazynów Lenę z Latoszkiem! Witek od razu wykorzysta okazję i namówi Starską, by powiedziała o ich romansie Staszkowi. - Wiem, że masz skrupuły... ale nie zamierzam dalej być kochankiem i to jeszcze kochankiem swojej własnej byłej żony! Staszek i tak się dowie... Jak nie od ciebie, to ode mnie. Jak nie ode mnie, to od jakiegoś życzliwego kolegi, jeżeli takiego ma, bo już chyba wszyscy poza nim o nas wiedzą!
  • Gdy Lena wyzna w końcu Staszkowi prawdę… ten o mało Latoszka nie znokautuje! Obu mężczyzn rozdzieli dopiero ochrona. A Karola, opatrując później ze Szczepanem ich rany, da lekarzom ostrą burę. - Spokój ma być! Macie panowie sobie coś do udowodnienia, to udowadniajcie sobie, ale nie tu! Tu jest szpital!
  • Jednym z pacjentów pielęgniarki będzie też komornik (w tej roli Piotr Pilitowski), który... niedawno zabrał jej telewizor, samochód i nawet rower jej syna. A Karola zrobi wszystko, by choremu pomóc... ale w końcu opowie mu o walce, którą stoczyła o życie Stasia i rzuci, pełna goryczy: - Musiałam wziąć pożyczkę, żeby go leczyć! Wcześniej czy później bym ją spłaciła... Przez was musiałam zrezygnować z pracy! Jak komornik zareaguje na jej słowa? I czy o problemach pielęgniarki dowiedzą się też jej koledzy?