TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Małe grzeszki, ciężkie kłamstwa
Zapraszamy na 690 odcinek „Na dobre i na złe” i nowe fotostory.
  • A w finale: dramat Leny. Doktor Starska po miesiącu wciąż będzie w areszcie. I podczas spotkania z prokuratorką w końcu wybuchnie. - Jak długo jeszcze zamierza mnie pani oskarżać o coś, czego nie zrobiłam?! Urzędniczka zaproponuje jej układ... - Powiem wprost: jeśli dobrowolnie przyzna się pani do nieumyślnego spowodowania śmierci, będę wnioskować o znacząco mniejszy wymiar kary. - Ale ja jestem niewinna! - Proszę to przemyśleć. Czy tak nie będzie najlepiej… dla wszystkich.
  • Kilka godzin później Kasia Smuda zdradzi Latoszkowi, że Lena poddała się i zgodziła na warunki stawiane przez prokuratorkę – po to, by wrócić do bliskich. - Jak to… Lena chce przyznać się do winy?! - Nie chce, żeby pan o tym wiedział, ale... ponieważ robi to dla pana, uważam, że pan musi wiedzieć. - Jak to” dla mnie”… Z wyrokiem może stracić prawo wykonywania zawodu! - Rodzina jest dla niej ważniejsza… - To jeszcze nie powód, żeby niszczyć sobie życie!
  • Latoszek po dyżurze pojedzie na policję i… weźmie winę za śmierć Jowity na siebie! Po to, by jego ukochana odzyskała w końcu wolność. - To ja przyczyniłem się do śmierci tamtej dziewczyny... Ja jestem winien! Nie Lena… - Czyli co… do tej pory pan kłamał? - Właśnie! Powinna pani mnie zamknąć - nie Lenę. Niech mnie pani aresztuje, a ją natychmiast wypuści. Wtedy powiem wszystko! - To brzmi jak ultimatum… - Sama pani widzi! Składanie fałszywych zeznań, mataczenie… Co jeszcze pani potrzeba?!
  • Tymczasem Lena - słysząc o zeznaniach, które złożył jej były mąż - będzie w szoku. - Czyś ty kompletnie oszalał? Co ci strzeliło do głowy?! Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 690 już 20 grudnia, punktualnie o godz. 20:40 - takich emocji lepiej nie przegapić!