TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Tajemnica z przeszłości
Zapraszamy na 707 odcinek „Na dobre i na złe”, w którym w serialu pojawi się nowa bohaterka...
  • Marcin od razu rzuci się, by dziewczynę powstrzymać. - Puść mnie! To wszystko twoja wina! Jesteś zerem! Słyszysz?! To wszystko twoja wina! - Przepraszam... Przepraszam… - Obiecałeś, że mnie nie zostawisz! - Przepraszam... W finale lekarz zwierzy się za to Julce… I w końcu szczerze opowie o błędach, które popełnił w przeszłości.
  • - Wiesz, że wywalili mnie z medycyny? Na pierwszych zajęciach w prosektorium zrzygałem się do preparatu. Nie byłem wrażliwy, tylko pijany. Tak jak na każdych zajęciach, na które udało mi się dotrzeć. Zanim mnie wypieprzyli, poznałem Werę. Prymuska. Potrafiła wymienić kości dłoni w kolejności alfabetycznej... w obie strony. Nie wiem, co jej się we mnie podobało. Chyba myślała, że mnie uratuje...
  • - Wciągnąłem ją w wódę. Zawsze była obok, a ja nie lubiłem pić sam. Popłynęliśmy razem. W pewnym momencie zaszła w ciążę. Postanowiliśmy, że zaczniemy się leczyć. Szło nam naprawdę bardzo dobrze… ale Wera poroniła. Zaczęła znowu pić, a ja… Była dla mnie obciążeniem, rozumiesz?
  • - Pewnego dnia, kiedy znowu zasnęła pijana, spakowałem się i zniknąłem. Nie widziałem jej od tamtej pory, ale myślałem o niej codziennie. Wyobrażałem sobie, że ma piękne życie… Co wydarzy się dalej? Czy po wyjściu ze szpitala Wera zacznie się w końcu leczyć – i wygra z nałogiem? I czy Molenda naprawdę będzie gotów jej pomóc? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!