TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Nowy rozdział, nowe życie?
Przed nami 716 odcinek „Na dobre i na złe” - i kolejna wizyta w Leśnej Górze. Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Na widok Barbary nie ucieszy się też mecenas Smuda - pewna, że postanowiła zostać w Leśnej Górze ze względu na wnuczkę. Zirytowana, Kasia rzuci ostro do lekarki: - Co tu robisz? O co ci chodzi? Czego chcesz? Drgnęło ci serce, bo poznałaś Matyldę? Wilczewska w odpowiedzi pośle jej lodowate spojrzenie… - Mój syn też miał wziąć ślub. Ale odwołał wszystkie swoje plany na życie... Nie przez ciebie?
  • Największym przeciwnikiem Barbary okaże się jednak… doktor Konica! Lekarz uzna, że Falkowicz próbuje usunąć go ze stanowiska... i postawi dyrektorowi ultimatum. - Kończy się czas mojej ordynatury... O to chodzi? Wilczewska chce wystartować na moje stanowisko?!(…) Albo ona, albo ja! Falkowicz w odpowiedzi wzruszy tylko ramionami... - Proszę się dobrze zastanowić... bo jeszcze to rozważę! Czy Konica naprawdę straci posadę – i zniknie ze szpitala?
  • Za to w finale: kolejne problemy doktora Molendy! W premierowym odcinku do szpitala trafi nagle Tomasz - „biznesmen”, którego lekarz poznał, gdy brał jeszcze narkotyki. Mężczyzna będzie się ukrywać… i poprosi Marcina, by załatwił mu nową tożsamość. A tym samym – oszukał system i został jego wspólnikiem. - Nie znasz mnie, nigdy się nie spotkaliśmy… Nikt nie może wiedzieć, kim jestem, rozumiesz?!
  • - Najlepiej znajdź mi z systemu kogokolwiek z PESEL-em. Powiem, że jestem nim… na czas operacji! - Czego się pan tak boi? - Jak tylko mnie zoperują, wywieź mnie stąd.(…) Twoje życie było w moich rękach… A teraz moje jest w twoich!