TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Pechowy „donżuan”
Marzenie Borysa się spełniło i młody chirurg został ordynatorem...
  • Pechowo, obok baru będzie jednak akurat przechodzić Hania… A Jakubek na widok koleżanki od razu zerwie się – i studentkę porzuci. - Haniu, to jest moja… - No właśnie... Czy to nie jest przypadkiem… twoja stażystka?!
  • Tymczasem Emilia następnego dnia dopnie w końcu swego – i trafi na salę operacyjną. Podczas zabiegu dziewczyna popełni jednak niebezpieczny błąd: puści nagle haki. I później postanowi odwiedzić Borysa w jego gabinecie – gotowa na wszystko, by zatuszować swoją „wpadkę”. - To zły moment! Jestem bardzo zajęty, czekam na panią doktor Sikorkę… Borys spróbuje ją „spławić”, jednak studentka tak łatwo się nie podda.
  • - Ale mi jest bardzo przykro, że pana tak zawiodłam na sali operacyjnej… Tak mi zależy, żeby pan ordynator mi wybaczył i dlatego zrobię wszystko... Sekundę później Emilia rozepnie bluzkę i... wręcz rzuci się szefowi na szyję! Tak, by nie miał już wątpliwości co do jej zamiarów… Doktor Jakubek będzie w szoku. Tymczasem Hania dokładnie w tej chwili zajrzy do jego gabinetu… - Chciałeś mnie… - Nie!... Zaczekaj!
  • Gdy Borys wybiegnie za nią na korytarz, doktor Sikorka nie będzie nawet chciała go wysłuchać. Pewna, że przyłapała właśnie kolegę na gorącym uczynku. - Wstyd, po prostu wstyd! Jak tak można wykorzystywać swoje stanowisko?! - Ale ja wcale… - Może mi się przywidziało?! I zetrzyj sobie tę szminkę z twarzy, bo to naprawdę żenujące… - Błagam cię, posłuchaj mnie tylko… - Tylko winny się tłumaczy!