TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Ryzykowne decyzje
Przed nami 731 odcinek „Na dobre i na złe”… Co tym razem zobaczymy w serialu?
  • Marcin, zdesperowany, nadal będzie próbował podbić serce Julki. - Jesteś dla mnie wszystkim... Dociera to do ciebie? Wszystkim. - Mam dość! Nienawidzę cię… - Aha… czyli miałaś ochotę mnie przelecieć, tak? Chcę tylko wiedzieć... Powiedz to i sobie pójdę! - Uważasz, że zrobiłam to z wyrachowania?(…) Zostaw mnie w spokoju… Błagam! Do tego Molenda zrozumie w końcu, jak groźny jest Zubrzycki. Tym razem bandyta weźmie na celownik nie tylko jego, ale też Burską.
  • Marcin, by zapewnić ukochanej bezpieczeństwo, ukryje część wykradzionych ze szpitala dowodów i zacznie „denata” szantażować. - Czego chcesz? Drugie tyle, co ci dałem? Mów. Dogadajmy się... - Tomek… chcę, żebyś zostawił nas w spokoju. Tylko tyle. - Nas? Ta śliczna laseczka, z którą sypiasz, coś wie? - Nie! Nie ma z tym nic wspólnego! Raz się z nią przespałem… - Ale ktoś to puścił do prasy... - Nie ja, przysięgam!
  • Tymczasem Bart po kolejnych badaniach odkryje, że… podczas diagnozy Barbary popełniono błąd. I doktor Wilczewska ma jednak szansę wygrać z chorobą. - Gwiaździak włosowatokomórkowy… - Rzadki typ glejaka. Łatwo go można było pomylić i stąd zła diagnoza. Niska złośliwość.(…) Przy gwiaździaku operacja daje możliwość przeżycia nie kilku, kilkunastu miesięcy - jak zakładaliśmy wcześniej - a kilkunastu lat. To zmienia postać rzeczy...
  • Matka Michała, słysząc nową diagnozę, wcale jednak się nie ucieszy. I w końcu rzuci, z napięciem w głosie: - Nie zmienia… Nie zgadzam się na operację! A doktor Wilczewski będzie w szoku.