TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Wyzwania i porażki
Zapraszamy na 741 odcinek „Na dobre i na złe” i kolejną wizytę w Leśnej Górze...
  • Z kolei Michała czeka w środę prawdziwy „chrzest bojowy”… Bo Matylda po raz pierwszy zostanie z nim na całą noc – i jak zwykle będzie się buntować. - Masz Wi-Fi? - Wi-Fi? Miałem nadzieję, że spędzimy ten wieczór razem. Wypożyczyłem kilka fajnych filmów... Nie masz internetu w telefonie? - Mama gdzieś go schowała. Mam szlaban do końca miesiąca... - Szlaban? Za co? - Nie twoje zmartwienie… - Moje. Jesteś moją córką. - Chcesz być super tatą? Podaj hasło do Wi-Fi!
  • Mała wyzna w końcu, że obraziła w szkole nauczycielkę. - Powiedziałam tylko, co o niej myślę... Dyrektorowi zresztą też.(…) Bo są głupi i niedouczeni, dlatego! Tata zgodził się z moją opinią! Wilczewski, słysząc o Falkowiczu, tylko ciężko westchnie… - Wystarczy, że będziesz czasami bardziej uprzejma... - Myślisz, że nie próbuję? Ale jak inni ludzie są takimi kretynami, to co ja zrobię? - No tak. To wiele wyjaśnia, panno Falkowiczówno...
  • Największe wyzwanie czeka jednak w kolejnym tygodniu doktor Sikorkę! Gdy ratownicy przywiozą do szpitala pacjenta, któremu piła odcięła rękę – Wiesława - na dyżurze będzie tylko doktor Grabski. Jakub wezwie na pomoc właśnie Hanię, prosto z Balu Lekarzy. A doktor Sikorka zorganizuje operację, której przeciwny będzie nawet doktor Konica. - Chcesz zrobić replantację? Chyba oszalałaś! Ostatnio miałaś kłopoty przy dużo prostszym zabiegu... A tym razem to naprawdę poważna sprawa!
  • Lekarka sprowadzi w końcu do Leśnej Góry cały zespół specjalistów. I zdoła „okiełznać” nawet profesora Barta. - Zaraz, zaraz... Ściągnęła mnie tu pani, żebym się zajął zszyciem nerwów? Nie jestem krawcową, pani też może je zszyć! - Ale pan to zrobi lepiej, profesorze... Ten człowiek musi ruszać wszystkimi palcami i w każdym mieć czucie. To jest niemałe zadanie i proszę się na nim skupić!