TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Od zaręczyn… do narodzin?
Ślub, flirt i ciąża – w 773 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze będzie królować miłość! A co dokładnie zobaczymy w środę w serialu?
  • Na dobry początek: zaręczyny! Hania wyzna w końcu Michałowi, że czasem odpycha go, bo przez problemy z matką nauczyła się unikać romantycznych gestów – i obawia się tego, co czuje. A Wilczewski w odpowiedzi… włoży jej na palec pierścionek i zaproponuje ślub! - W takim razie zrobimy to skrajnie nieromantycznie. Takie… cesarskie cięcie! Daj znać, kiedy znajdziesz czas… i kościół czy urząd stanu cywilnego!
  • Tymczasem Kazia pozna w końcu Jorge… i od razu wpadnie koledze w oko! Ich pierwsza rozmowa nie potoczy się jednak miło. - Słyszałem, że mamy w szpitalu lekarza na wózku… Rozumiem, że to… czasowa sytuacja? Połamałaś się? - Stłuczenie rdzenia. „Czasowa sytuacja” trwa już rok. Prawdopodobnie zostanie na życie. Czujesz się spełniony informacyjnie? - Chcesz być lekarzem bez nóg? - Tak, wybrałam sobie opcję bez nóg... Pacjenci łatwiej mnie odróżniają od innych lekarzy!
  • Przy drugim spotkaniu Jorge wręczy za to dziewczynie kaktusa… i zaprosi Kazię na randkę. - Chyba się nie zdążyłem przedstawić... Jorge. - Kazia bez nóg. - Kolczasta z ciebie bestia… Przepraszam, że byłem taki… obcesowy. Po prostu… Ja często się czuję, jakbym był… najsłabszym ogniwem.
  • - I nagle zobaczyłeś jeszcze słabsze? - I nagle zobaczyłem osobę, która jeździ na wózku i nie pęka. I pomyślałem, że jak ty nie pękasz… - To ty już zupełnie nie możesz.. - Dokładnie. Kino? Czy piękna stażystka powie „tak” - i w serialu rozkwitnie nowa miłość?