TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Pistolet i skarb
Nowy bohater i nowy flirt - zapraszamy na 812 odcinek „Na dobre i na złe”...
  • Dziewczyna podbiegnie od razu do bandyty, którego „zneutralizował” Korban – gotowa na wszystko, by ratować ludzkie życie. Nawet, jeśli pacjent chwilę wcześniej próbował ich zabić. - Słyszy mnie pan?... Proszę oddychać... Głęboko i równo!
  • Gdy ranny trafi do szpitala, Hania zacznie za to robić Piotrowi wymówki. Policjant okaże się jednak twardym przeciwnikiem... - Ten człowiek do końca życia będzie kaleką... Już nigdy nie będzie normalnie chodził! - Chce pani wzbudzić we mnie poczucie winy? To bandyta... Ten cyngiel zabił trzech ludzi! - Tak? To powinien siedzieć w więzieniu! - Właśnie nad tym pracowałem, tylko przeszkodziła mi jedna taka, uparta… A w finale...
  • ...Korban postanowi się z „zadziorną” lekarką umówić. I okaże się równie uparty jak doktor Sikorka. - Nigdy pan nie odpuszcza? - Pani leczy, ja kaleczę. Albo mnie kaleczą. Zapraszam panią na kawę... - Dziękuję, nie! - Nigdy... Nie odpuszczam nigdy.
  • A co czeka w najbliższą środę Lucynę, matkę Hani? O poranku seniorka pochwali się córce nowym autem, które właśnie kupiła... A dziewczyna urządzi jej ostre przesłuchanie – zaniepokojona, skąd salową stać nagle na luksusy. - Na raty wzięłam... Mam papiery, wszystko legalne! - Pokaż! - A co ty, z urzędu skarbowego jesteś?(...) Samochód ci się nie podoba? Możesz nim nie jeździć! Coś jeszcze? - Kolczyki, które mi dałaś… Skąd je masz? - Nie podobają się? Wyrzuć, a co tam... A matkę... na policję zapodaj!