TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Odcinek 898

Odcinek 898 Premiera: 2023-11-22

Do szpitala trafia pacjentka z rakiem trzustki - Ela - na wyjątkowo trudną operację Whipple'a, którą mają wykonać Asia i Borys, w asyście Blanki. Mąż chorej dowiaduje się, jak poważny jest jej stan, dopiero tuż przed zabiegiem i wybucha nagle złością. A gdy do tego okazuje się, że kobieta nie znalazła nikogo do opieki nad dziećmi, doktor Jakubek chce operację odwołać, odbierając jej ostatnią szansę na wyzdrowienie…

Z kolei Maks wypisuje ze szpitala Mojżesza, mimo protestów Glorii. A Krasucka, by malec nie został odesłany do Rwandy - gdzie w sierocińcu nikt nie zapewni mu właściwej opieki - postanawia wziąć chłopca do siebie. Doktor Beger zajmuje się poza tym Zbyszkiem - mężem Weroniki, siostry Mariusza - którego stan mimo wszczepienia rozrusznika serca pogarsza się na tyle, że mężczyzna wymaga przeszczepu.

Tymczasem Blanka oficjalnie zaczyna pracę na chirurgii, ale myślami cały dzień jest właśnie przy Mario - zaniepokojona, bo w więzieniu odmówiono jej widzenia. A wieczorem jej ukochany zjawia się nagle w Leśnej Górze i prosi lekarkę o rękę.

Bitwa more
Jan
Paweł