TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Walka o życie, walka o prawdę
Lena wciąż jest w areszcie… A dziewczyna, która ją oskarżyła – Paulina – walczy o życie.
  • Zapraszamy na 691 odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim… W kolejną środę Paulina, ciężko ranna w wypadku, trafi do szpitala. A Latoszek, widząc motocyklistkę na SOR-ze, od razu zblednie. - To przez jej zeznania Lena siedzi… Dziewczyna – nieprzytomna – zostanie znaleziona na drodze pod Leśną Górą. A Witek szybko domyśli się, że jechała ze swoim chłopakiem – Michałem - który po wypadku uciekł i zostawił ją na poboczu, na pewną śmierć.
  • Motocyklista następnego dnia sam zgłosi się na SOR – gdy rany na jego ręce ulegną zakażeniu - i zostanie pacjentem Wiktorii. - Możemy podać panu znieczulenie ogólne? - Żeby doktorek mógł mi przyszyć rękę do pleców albo wyciąć wątrobę? Mowy nie ma! - Najważniejsze naczynia nie zostały uszkodzone, ale w ranie utkwiły kawałki asfaltu, szkła... - Jak mi ją utniecie, to was zniszczę!
  • Kilka godzin później w szpitalu pojawi się za to Grzegorz, ojciec Michała. Mężczyzna spróbuje wmówić lekarzom, że jego syn zranił się, gdy spadł z drabiny – tak, by chłopak uniknął problemów z policją. A Latoszek w końcu wybuchnie. - Ta dziewczyna o mało co nie umarła… Niech się pan obudzi, do cholery! Gówniarzowi się wydaje, że wszystko mu wolno - nawet zostawić umierającą dziewczynę przy drodze! Bo przyjdzie tatuś i po nim posprząta!
  • Grzegorz, gdy pozna całą prawdę, będzie w szoku - i postanowi z synem otwarcie porozmawiać. - Zrobiłeś to? Zostawiłeś tę dziewczynę przy drodze?! Odpowiadaj!(...) Jak mogłeś?! Na pewną śmierć?! A Michał wpadnie w panikę… - Byłem naćpany… Przepraszam, wiem, że miałem z tym skończyć! Przysięgam, że to był ostatni raz! Proszę cię... Tato, pomóż mi... Powiedz, że całą noc byłem w domu, z tobą…