TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Obcasem i pięścią!
Doktor Gracz zmienia się w dziewczynę… a Michał w worek treningowy – dla Falkowicza!
  • Tymczasem Michał sprowadzi do szpitala profesora Borowskiego (w tej roli Mariusz Siudziński), z którym współpracował przed wstąpieniem do szkoły Falkowicza. Młody lekarz namówi specjalistę, by wykonał u Eli ryzykowną, eksperymentalną operację: przeszczep twarzy. Falkowicz od początku będzie zabiegowi przeciwny - i postanowi wykorzystać okazję, by ostatecznie pozbyć się rywala z Leśnej Góry.
  • - Niech pan przerwie ten cyrk, a wychodząc ze szpitala wpadnie do mnie podpisać wypowiedzenie! - Nie widzę podstaw do zwolnienia. - Proceduje pan z przygotowaniami do operacji, na którą nie wyraziłem zgody, marnotrawiąc zasoby szpitala! Michał kolejny raz jednak szefa zaskoczy... - Mam zgodę… podpisaną przez dyrektora Van Graafa! Dyrektor będzie wściekły – i bezradny.
  • Tymczasem Borowski zapowie w końcu Wilczewskiemu, że jeśli profesor nie weźmie udziału w operacji, to... zabieg się nie odbędzie. - Chcę Falkowicza na pokładzie. Jeśli mamy operować, to tylko z najlepszymi! I Michał, chcąc nie chcąc, będzie musiał przekonać szefa do współpracy…
  • - Obaj jesteśmy profesjonalistami... - Nie wrzucaj nas do jednego worka, będzie nam tam razem bardzo niewygodnie! - To, co było między mną i Kasią, nie powinno się zdarzyć i jest skończone. - Stąpasz po bardzo cienkim lodzie… - To są nasze sprawy osobiste i nie powinny wpływać na nasze życie zawodowe. - Trzeba było o tym myśleć zanim wlazłeś do łóżka mojej narzeczonej!