TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Siniak i… złamane serce?




Zapraszamy na 712 odcinek „Na dobre i na złe”… Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Zirytowany, profesor pośle Kasi chłodne spojrzenie: - Czemu mi nic nie powiedziałyście?! Po kolejnym badaniu lekarz uzna, że Michał popełnił jednak błąd. - Ten uraz może mieć poważne konsekwencje... Dla przyszłego chirurga to słaba perspektywa. I to jest jeszcze ta sama ręka, co ostatnim razem! (…) Kasiu, nie wiem, co cię pokusiło, ale na przyszłość… trzymaj się od doktora Wilczewskiego z daleka!
  • Falkowicz poprosi w końcu o konsultację Konicę, ale ten również go rozczaruje - uznając, że Matylda nie wymaga wcale dalszych badań. - Nerw nie jest uszkodzony, tylko uciśnięty. Stąd niedowład... Klasyka gatunku. Ja bym obserwował. Krwiak się wchłonie, obrzęk zejdzie. Wtedy sprawność wróci sama. Profesor jednak się nie podda… I w finale wyda ordynatorowi polecenie służbowe: - Proszę zrobić córce angio CT! - Ale po co? - Musimy się dowiedzieć, czy pod tym obrzękiem nie kryje się coś więcej!
  • Gdy ortopeda się z nim nie zgodzi, Falkowicz zagrozi mu… utratą pracy! - A jeżeli ma spiralne złamanie kości ramiennej? Daje podobne objawy. Wszystkich pacjentów pan tak bagatelizuje? - Staram się tylko zachować rozsądek… - Sugeruje pan, że ja go straciłem?! (…) Proszę zająć się moją córką tak, bym miał realny powód, żeby pana nie zwolnić... Doktor Konica w końcu zblednie - bliski migreny. Tymczasem jego szef też będzie miał powód do niepokoju. Bo gdy on całą uwagę poświęci Matyldzie…
  • ...Michał wyzna nagle Kasi miłość! - Uświadomiłem sobie, że... zawsze kochałem i kocham tylko jedną kobietę. Jedną. Teraz wiem, że trafiłem tu, bo miałem ją ponownie spotkać... W życiu nie ma przypadku. - I tą kobietą jestem... ja? - Tak… Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 712 już 19 września o godz. 20:55 – zobacz koniecznie!