TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Ślubny armagedon! Część druga…
Nad ślubem Kasi i Falkowicza zbierają się ciemne chmury… A my zapraszamy na 721 odcinek „Na dobre i na złe” i drugą część fotostory! Czy narzeczeni złożą w końcu małżeńską przysięgę?
  • Tuż przed uroczystością Falkowicz odkryje, że Michał planuje rzucić pracę, wyjechać z Leśnej Góry i zniknąć w końcu z życia jego oraz Kasi… i od razu odzyska humor! Nieświadomy, że nadal siedzi na „bombie zegarowej”... Jego narzeczona będzie o krok od załamania i - ukryta w łazience – zaleje się łzami. Alexa - wedding plannerka – popełni za to fatalny błąd, przez który na ślubie nie pojawi się w ogóle urzędnik, który... miał go udzielić.
  • Największym zagrożeniem dla szczęścia młodej pary okaże się jednak… Barbara! Bo to właśnie ona wyzna w końcu Michałowi, że jest ojcem Matyldy. - Boję się, że mnie znienawidzisz… Że stracę syna… Nie miałeś skończonych 16 lat, uwiodła cię dojrzała kobieta, mężatka… Byłeś zdolny: czerwone paski, olimpiady… - Co zrobiłaś?... Mamo? - Nie poszedłbyś na medycynę... Nie był tym, kim dziś jesteś! Przez lata myślałam, że dobrze zrobiłam. Ale kiedy zobaczyłam Matyldę…
  • Tymczasem w Leśnej Górze sytuacja będzie napięta… ale w finale Falkowicz dokona małego cudu – i zorganizuje ślub przed szpitalem. Uroczystość poprowadzi sam burmistrz, który będzie akurat na jednym z oddziałów z chorą żoną. A świadkami zostaną niemal wszyscy pracownicy.
  • Profesor nadal będzie miał co prawda „problem” z głosem, jednak Aleksa szybko postawi diagnozę: - Ja wiem, co panu jest... To szczęście. Wzruszenie tak silne, że aż... chce się płakać. I człowiek nie może mówić... Pan po prostu pierwszy raz bierze ślub z miłości!