TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Jak w patchworku
Zdrady, kłamstwa, tajemnice – życie w Leśnej Górze ma wiele barw. A co czeka bohaterów „Na dobre i na złe” w kolejnym odcinku – numer 730?
  • - Wystraszyłaś się konsekwencji? - Tak! Wystraszyłam się... Wystraszyłam się, że spieprzyłam coś, na czym mi najbardziej zależy! Julka w końcu wybuchnie – i gdy wejdzie po chwili na odział, będzie miała oczy pełne łez. Na dyżurze znajdzie jednak pocieszenie dzięki Hani… Burska opowie przyjaciółce o swoich problemach – i o zdradzie. A doktor Sikorka od razu stanie po jej stronie.
  • - Bart był, ale jakby go nie było... Więcej czasu spędzał z Werą. Nie wiem, czemu uznał, że nie jestem w stanie go zrozumieć tak jak ona… - Czułaś się po prostu samotna. - Oczywiście. Byłam samotna... I to mnie usprawiedliwia? - Nie. Ale tłumaczy… Tymczasem Marcin znów spotka się z Darią, żoną Zubrzyckiego. Dziewczyna będzie przerażona - po tym, jak media zaczęły śledztwo w sprawie „śmierci” jej męża.
  • I zażąda od lekarza, by wykradł ze szpitala wszystkie dowody, które mogą ich obciążyć. - Wydruk EKG się zgadza, ale godzina jego wykonania już nie. Wyniki krwi? Podobnie.(…) Tam się nic z niczym nie zgadza! Na razie tylko my to wiemy... Ale jak dokumentacja medyczna zniknie, wtedy nie dowie się już nikt.(…) Chcę dzisiaj zobaczyć papiery! Czy doktor Molenda okaże się nie tylko kłamcą, ale też złodziejem? Odpowiedź już w środę…
  • Za to w finale zapraszamy na kolejne spotkanie z Matyldą! Dziewczynka – po tym, jak Michał okazał się jej biologicznym ojcem – postanowi z lekarzem szczerze porozmawiać. - Też pan nie wiedział? - Też… - I co teraz? - Nie wiem. A ty?... Wiesz?