TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Witamy na nowej stronie!

. Data publikacji: 2011-07-05

Cześć, witamy na nowej oficjalnej stronie Waszego ukochanego serialu - "Na dobre i na złe". To wersja beta, której trochę brakuje do doskonałości, ale obiecujemy, że niedługo będzie na niej wszystko, czego potrzebujecie. Ponieważ strona, którą z dumą prezentujemy, jest dla Was, czekamy na Wasze opinie i uwagi. Rozpatrzymy każdy głos, każdą sugestię i - w miarę możliwości - wcielimy w życie proponowane przez Was poprawki.

Klikajcie, sprawdzajcie, oceniajcie, a swoje uwagi zgłaszajcie w komentarzach na naszym facebookowym fanpejdżu (komentowanie i rejestracja na stronie zostanie włączona za kilka dni). Piszcie o tym, co Wam się podoba, a co nie. Przeczytamy wszystko, nie przeoczymy żadnego postu czy wpisu. Obiecujemy!

To piękny dzień, na który nasza ekipa czekała wiele dni. W końcu nasze dzieło trafiło w Wasze ręce. Szczęście! A skoro już mowa o szczęściu, pewnie niektórym z Was rzuca się w oczy podobieństwo nowej strony „Na dobre i na złe” do strony serialu "Barwy Szczęścia". Owszem, takie podobieństwo jest i jest ono celowe. "Barwy Szczęścia" to nasz siostrzany serial. To my prowadzimy jego stronę internetową i fanpejdża na FB. To ta sama ekipa.

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego korzystania z nowej strony „Na dobre i na złe”!


Ekipa

REKLAMA