TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Małżeński szantaż

Małżeński szantaż Data publikacji: 2019-05-17

Bart cały czas odczuwa ból w nodze, ale próbuje problem bagatelizować. A Julka w końcu wybucha! Zapraszamy na 744 odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim…

W kolejną środę Burska zauważy, że jej ukochany znów krzywi się z bólu… i postanowi zmusić lekarza, by porządnie się przebadał.
- To może być zakażenie stawu. Masz zesztywniałe stawy... I bolesność uciskową.(…) Albo zrobisz badania... albo nie idę dzisiaj na kurs przedmałżeński!
- Jak nie pójdziemy na kurs, ksiądz nie udzieli nam ślubu!
- Przejrzyj swoje notatki z ostatniego wykładu... Było coś o uczciwości małżeńskiej, pamiętasz? Może przestań mnie okłamywać, przyznaj, że cię boli i się zbadaj!
Dziewczyna, wzburzona, wyjdzie w finale z gabinetu – na pożegnanie niemal trzaskając drzwiami. A profesor przez kolejne godziny będzie walczył z myślami... Aż w końcu zdobędzie się na odwagę i wyzna ukochanej, dlaczego tak bardzo stara się uniknąć diagnozy.
- Masz rację, naprawdę mnie boli... Boję się, że badania wykażą coś poważnego... i znowu będziemy musieli odłożyć ślub! Kocham cię Julka. Jak nikogo na świecie. I chcę, żebyś została moją żoną... Wolę stracić nogę niż ciebie!

Czy Bart naprawdę jest poważnie chory? A jeśli tak… jak wpłynie to na jego związek z Julką? Odpowiedź wkrótce - tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu…

REKLAMA