TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Trudne powroty
Zapraszamy do Leśnej Góry – na nową dawkę serialowych emocji! Co wydarzy się w 751 odcinku „Na dobre i na złe”?
  • Doktor Molenda znów pojawi się w szpitalu – tym razem jako ratownik. A w nowej pracy zaprzyjaźni się od razu z Jorge (w tej roli Adrian Zaremba) – młodym lekarzem ze Szwecji, który nie zdobył dotąd sympatii kolegów. - Posłuchaj... Wszyscy wiedzą, że zostałem pozbawiony prawa wykonywania zawodu i dlaczego. - A mnie uważają za ofermę i nikt nie chce ze mną w zespole jeździć… - Otóż to, bracie! Dlatego zestawili nas w parę - dwóch przegranych na starcie. Więc mamy tylko jedno wyjście… być najlepsi!
  • Do Leśnej Góry wróci poza tym Barbara – pełna energii i gotowa od razu chwycić skalpel! Konica – jako nowy dyrektor – doktor Wilczewską jednak powstrzyma. - Chciałbym, żeby na razie zaczęła pani od pracy na SOR-ze... Taki, powiedzmy, rozruch! - Ale ja się bardzo dobrze czuję! Badania są w porządku... Chcę wrócić do stołu! - Ja tylko uważam, że po tak ciężkim zabiegu, tak długiej przerwie, trzeba wracać powoli...
  • - Chce mi pan powiedzieć, że nie mogę operować?! - Na razie... nie. Barbara będzie w szoku i od razu poskarży się na szefa Michałowi. - Czego on chce? Chce mnie zmobingować?! A gdy na SOR trafi pacjent ze złamaniem szyjki kości udowej… lekarka zbuntuje się i operację jednak przeprowadzi - wbrew zakazowi dyrektora. Za co później dostanie od Konicy ostrą burę!
  • - To był drobny zabieg… - Inaczej się umawialiśmy! - Pacjent wymagał pilnej interwencji... Byłam jedyną osobą, która to mogła w tym momencie zrobić! - O to właśnie chodzi, że pani nie mogła!(…) Na przyszłość, pani doktor, proszę przestrzegać uzgodnień, które pani zawiera z dyrektorem szpitala!