TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Bolesny cios
Nowy przystojniak i nowy flirt - zapraszamy na 768 odcinek „Na dobre i na złe”, w którem do obsady serialu dołączy Tomasz Ciachorowski!
  • Doktor Wilczewska da synowi rodzinną pamiątkę: pierścionek zaręczynowy. Po cichu licząc na to, że skłoni tym chłopaka do działania... - Dostałam go od twojego ojca. Totalnie mnie zaskoczył... no i się zgodziłam! Chcę, żebyś go… Jeżeli masz go komuś dać, to jestem przekonana, że teraz jest najlepszy moment... - Mamo, co ty wymyślasz? Nasz związek nie jest jeszcze na etapie… - Nikt cię do niczego nie zmusza! To musi być twoja decyzja…
  • Czy Michał w końcu się zmobilizuje - i zobaczymy w serialu kolejne zaręczyny? Odpowiedź wkrótce…
  • Za to w finale zapraszamy na ciąg dalszy problemów Kazi! W najbliższym odcinku pod opiekę stażystki trafi agresywny damski bokser, ranny po domowej awanturze. A gdy pacjent zaatakuje na oddziale swoją żonę - po tym, jak kobieta wyzna, że spodziewa się jego dziecka… Kazia chwyci stojak do kroplówki i „unieszkodliwi” delikwenta jednym, celnym ciosem. Michał będzie w szoku: - Pierwszy raz widzę, żeby lekarz… - Chce pan może jeszcze bronić tego gnojka?!
  • - Ten gnojek może nas podać do sądu! Co w ciebie wstąpiło?! - Wkurzył mnie… Kilka godzin później krewką dziewczynę wezwie za to „na dywanik” dyrektor Konica. - Dziecko… naruszyłaś nietykalność cielesną pacjenta. - Bo on naruszył nietykalność żony... Ciężarnej żony! - Jeżeli poda sprawę do sądu… - Nic mu się nie stało! - Jemu pewnie nie, ale ty możesz stracić prawo wykonywania zawodu… Jaką cenę Kazia zapłaci w końcu za swoją „interwencję”? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!