TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Dziewczyny idą na wojnę!
Przystojny, utalentowany chirurg – Maks Beger to partia niemal idealna. Ale „doktorek” ma pewien feler...
  • Bo w pracy zachowuje się czasem skandalicznie! A jego ofiarami padają głównie pielęgniarki. W kolejnym odcinku „Na dobre i na złe” - numer 780 – dziewczyny zdobędą się jednak na odwagę i zafundują szefowi małe trzęsienie ziemi.
  • W nowym tygodniu chirurg nadal będzie romansował z Agatą, bez trudu czarując lekarkę kolejnymi wyznaniami. - Musisz wiedzieć o mnie jedno... Jeśli się angażuję, to w stu procentach. Jeśli się angażuję, nie zamierzam tego przed nikim ukrywać. Taki jestem i taki chcę być. Otwarty i szczery... Pechowo, o ich związku dowie się jednak Dagmara – pielęgniarka, którą Maks od początku w pracy molestuje i zastrasza.
  • Widząc Begera z Agatą, dziewczyna zacznie się o koleżankę niepokoić. I poprosi w końcu o pomoc Pawła - wyznając, jak naprawdę wygląda „współpraca” Maksa z pielęgniarkami. - Wiem, że każdej się to przytrafiło... Chociaż powinnam mówić tylko za siebie.(...) Poniża. Słowem, gestem... Wystarczy nieraz, że spojrzy i wiesz… i wiem, że dla niego jestem nikim. A nieraz znowu… jest taki przemiły i nagle… dotyka, ociera się, a ty nie wiesz… A ja nie wiem, jak zareagować!
  • Doktor Gracz będzie w szoku i zażąda od razu od kolegi wyjaśnień. Maks zachowa jednak zimną krew i wszystkiemu zaprzeczy. - Jakim cudem dał się pan tak podpuścić? Oskarża mnie pan o molestowanie pielęgniarek!(...) To brednie wyssane z palca! Nie znam jeszcze wszystkich stosunków w państwa szpitalu i szczerze mówiąc, mało mnie obchodzi, kto z kim i w jakim celu... Ale ja nie dam się wciągnąć w wasze podchody - bawcie się beze mnie!