TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

O krok od tragedii

O krok od tragedii Data publikacji: 2020-10-14

Ostatni odcinek „Na dobre i na złe” zakończył się dramatycznie: synek Barta znalazł narkotyki należące do Matyldy. Co wydarzy się dalej? Zapraszamy na odcinek numer 788, a w nim…

W kolejną środę Bart przyjedzie z dziećmi na SOR, ale badania wykażą, że ani Tymek, ani syn pielęgniarki Beaty się nie zatruli. Obaj chłopcy zostaną jednak w szpitalu na obserwacji. A profesor – naprawdę wściekły - doniesie w końcu o wypadku z „dropsami” Michałowi.
- Wiesz, co to jest?!
- Cukierek z narkotykiem?…
- Wyjąłem tego cukierka z dłoni Tymka, rozumiesz?! Było podobno pięć, został jeden! Nie byłem pewny, czy ich nie połknął! On albo syn Beaty! To kilkuletnie dzieci! Mój Tymek mógł od tego zejść! Czy to do ciebie dociera?!(…) To sprawa dla policji! Tylko dlatego, że się znamy, tego nie zgłosiłem... A powinienem! Pędziłem jak wariat do szpitala, żeby w razie czego położyć je na intensywnej terapii, zrobić im płukanie żołądka! Gdyby połknęli, to nie wiem, czy bym zdążył!
- Bart, uspokój się… to nie moje! Przysięgam!
- Znalazłem je u ciebie w domu… Nie wiem, czy twoje, czy Matyldy… czy może kto inny zgubił…
- U mnie?!
- Matylda twierdzi, że znalazła to pudełko z cukierkami na ulicy… Ja nie wiem, czy chce chronić ciebie, czy siebie… ale że kręci, to nie mam wątpliwości!

Jak Wilczewski zareaguje na wiadomość, że jego córka miała dostęp do narkotyków – i o mało nie doprowadziła do tragedii? Emisja odcinka numer 788 już 11 listopada o godz. 20.55, lepiej nie przegapić!

REKLAMA