TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Co czeka Matyldę?

Co czeka Matyldę? Data publikacji: 2020-10-14

Ostatni odcinek zakończył się dramatycznie: Matylda i Nina zażyły narkotyki i straciły przytomność. Co wydarzy się dalej? Zapraszamy na 790 odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim...

W kolejną środę obie dziewczyny trafią do szpitala, gdzie od razu zajmie się nimi Bart. Nina nadal będzie nieprzytomna, za to Matylda zbyt odurzona, by z lekarzem współpracować.
- Posłuchaj, to bardzo ważne! Rozumiesz? Muszę wiedzieć, co wzięłyście... Co wzięła Nina i co ty wzięłaś?!
- Skąd mam wiedzieć?...
Michał z trudem zapanuje nad nerwami:
- Jeśli brałyście coś o nieznanym składzie i zmieszałyście to z alkoholem, to naprawdę nie są żarty! Liczy się każda sekunda!
Tymczasem Alina, słysząc o problemach siostrzenicy, jako jedyna zachowa zimną krew - i zacznie myśleć o przyszłości. A gdy stan dziewczyny się poprawi, spróbuje przekonać Michała, by skierował córkę do ośrodka dla uzależnionych.
- Wiesz, że nie upilnujemy jej. W tej chwili trzeba bardziej radykalnego rozwiązania...
- Zawiadomiłem policję, że Matylda się znalazła. Pewnie zrobią śledztwo. Będą chcieli wiedzieć, co wzięły i skąd to miały.
- Jeśli udowodnią tej małej, że handlowała, grozi jej poprawczak. Nie wiem, co na to Falko i Kasia, ale moim zdaniem terapia w ośrodku zamkniętym to najlepsze rozwiązanie...

Czy Matylda trafi na odwyk? I co wydarzy się, gdy o ostatnich „przygodach” córki dowie się w końcu Falkowicz? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu… zapraszamy!

REKLAMA