TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Trudne rozmowy
Zapraszamy na 799 odcinek „Na dobre i na złe” i kolejne fotostory! Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Tymczasem Alina zacznie się szykować do odejścia ze szpitala. Falkowicz rozstania z koleżanką nie będzie się mógł doczekać. - Ostatni dzień, co? Nie musisz się tym zajmować... Kto jeszcze ma dyżur? Borys? Powiem, żeby on się tym zajął! - Dziękuję, ale nie trzeba. Chętnie przepracuję mój ostatni dzień! Zwłaszcza, że to ciekawy przypadek...
  • Konica z Tretterem zrobią jednak wszystko, by doktor Fisher w Leśnej Górze zatrzymać... I w końcu – po małej „burzy mózgów” - doznają olśnienia. - Jak to zrobić, żeby została? Na chirurgii mamy full, Hania wróciła na ortopedię, też full.. A do pana jej przecież nie wsadzę… Co robić, panie Stefanie, niech pan poradzi, był pan przecież dyrektorem… - ...Interna!
  • Kilka godzin później dyrektor złoży lekarce kuszącą propozycję. - Przeglądałem jeszcze raz pani papiery i znalazłem informację, że pani doktor robiła specjalizację z interny… - Dawne czasy. Za górami, za lasami... - Ale wiedza została… Fenomenalna!
  • - Dobra, krótko i na temat: stanowisko p.o. ordynatora interny! - Ja jestem chirurgiem… - Wiem, ja wszystko wiem! Ale to prawie ordynatura… a pani doktor jest świetna w tej robocie! Po wyjeździe Agaty Woźnickiej mam wakat i kłopot… Dla mnie pani doktor to idealna kandydatka! Wiedza, profesjonalizm, empatia… Czy Alina przyjmie nową posadę i zostanie w Leśnej Górze na dłużej? Emisja odcinka numer 799 już 24 lutego o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2 – zobacz koniecznie!