TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

O krok od... romansu?

O krok od... romansu? Data publikacji: 2021-02-15

Kazia z każdym dniem jest coraz bardziej oczarowana Bartem... i to w wzajemnością. Jaką zapłaci za to cenę? Zapraszamy na 804 odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim...

W kolejną środę Alina zauważy w końcu, że między kolegami aż „iskrzy”... - i postanowi z Kazią szczerze porozmawiać. Od serca i bez fałszywej grzeczności - po to, by dziewczyna zrozumiała, jak wielki może popełnić błąd.
- W co grasz? Pytam, w co grasz z profesorem Bartem.(...) Zapomniałaś, że jest żonaty i ma dziecko? Powiedz, że jeszcze nie jest za późno... Musisz się wycofać.
- Nie robimy nic złego... Nie chcę się wycofać!
- OK, więc czego chcesz? Czego oczekujesz? Bart nigdy nie zostawi żony dla ciebie, zawsze będziesz tą drugą... Każde święta będziesz samotna, a on będzie wtedy z rodziną. Będziesz żebrała o każdą chwilę i zawsze zazdrościła uwagi, którą poświęca nie tobie... Taki jest los kochanki. Okrutny.
- Czy z panią życie obeszło się tak okrutnie?
- Powiedzmy, że wiem coś o tym... i wierz mi, nie jest to szczęśliwe życie.(...) Kaziu, bardzo cię lubię... Jesteś piękną kobietą i wspaniałym lekarzem. Zasługujesz na więcej niż los kochanki...

Kilka godzin wcześniej Kazia rozstanie się za to z Tadkiem... Bo jej chłopak też przejrzy w końcu na oczy – i zrozumie, że serce ukochanej należy już do innego.
- Zaraz... Tak po prostu... pakujesz się i wyprowadzasz w środku nocy?(...) Zaczekaj, co ty wyprawiasz?
- A co ty wyprawiasz? To, że nam nie wyszło, to jedna sprawa... A druga to to, że pakujesz się w romans z żonatym facetem!
- Nie ma jeszcze żadnego romansu!
- Jeszcze? Powiedziałaś: „jeszcze”? Za bardzo mi zależy na tobie... żebym tak po prostu się temu przyglądał! Zasługujesz na coś więcej niż przelotny romans... choćby z najlepszym ze wszystkich profesorów!

Czy Kazię i Barta połączy w końcu miłość – wbrew całemu światu? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu, zapraszamy! 

REKLAMA