TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Melodia życia
Kasia rodzi, Falkowicz cierpi.... a Sławomir śpiewa. Zapraszamy na 809 odcinek „Na dobre i na złe” i kolejną dawkę emocji!
  • 5 maja do obsady serialu dołączą: Kajra oraz – jak zawsze pełen energii i humoru – Sławomir! Wokalistka wcieli się w jedną z pacjentek – Mariannę - która trafi na SOR po wypadku i będzie w zaawansowanej ciąży. Sławomir zagra za to jej serialowego męża – „Srebrnego Bolo”, gwiazdora rock polo. Przeboje słynnej pary będzie nucić cały szpital. A gdy Bolek wpadnie na Falkowicza... będzie okazja do śmiechu. Co poza tym wydarzy się w Leśnej Górze?
  • Janusz postanowi obserwować z ukrycia Lucynę – gotów na wszystko, by odzyskać w końcu skarb Wawrzyniaka. A gdy zakradnie się do domu Michała... seniorka przyłapie go na gorącym uczynku. Borucki zachowa jednak zimną krew i zacznie udawać, że jest jej gorącym wielbicielem. - Patrzyłem przez okno na kobietę… która mnie fascynuje! Za co przepraszam! Winny… Czy Lucyna uwierzy w jego piękne słówka?
  • Prawdziwe „turbulencje” czekają za to w środę rodzinę Falkowiczów! Bo Kasia zacznie nagle rodzić, ku zaskoczeniu męża. - Termin był w końcu tygodnia… - Przepraszam, że rodzę w nieodpowiednim dla ciebie terminie! Co masz ważniejszego?!
  • Kilka sekund później okaże się, że „porodowe” bóle odczuwa także przyszły tata. - Co robisz?... Dlaczego się tak krzywisz? - Twój ból, to mój ból… Mam dużą empatię… - Ciebie boli... mój poród?! - Jestem kruchy i wrażliwy… Przepraszam cię, Kasieńko, że się na chwilę oddalę… - To ja tu rodzę! Ja, do cholery!!!