TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Codzienne pole bitwy
Nowi bohaterowie - i nowe konflikty. Zapraszamy na 822 odcinek „Na dobre i na złe”… Co wydarzy się w Leśnej Górze w kolejnym tygodniu?
  • Przede wszystkim w Leśnej Górze pojawi się… nowy lekarz! Doktor Tomasz Jacyno (w tej roli Antoni Sałaj), syn pani dyrektor z Akademii Medycznej. Etat w szpitalu – na neurologii - załatwi mu matka, ale Tomasz nie będzie miał nic przeciwko, korzystając z jej protekcji bez żadnych skrupułów. A w pracy szybko zacznie grać kolegom na nerwach...
  • Zamiast stetoskopu chłopak cały czas będzie nosić kamerkę - filmując każdy swój krok. I licząc na to, że zarobi fortunę jako vloger. - Praca lekarza, zwłaszcza w szpitalu, to jest codzienne pole bitwy!(…) Co robić po stresującym dniu? Ja idę na długi spacer, dzwonię do przyjaciół, bo chcę porozmawiać nie tylko o medycynie, bawię się z moim kotem. Nasz organizm musi wiedzieć, że nie żyje w okopach dzień i noc... A wy jak ładujecie swoje baterie? Czekam na wasze komentarze!
  • Do tego – już na pierwszym dyżurze – doktor Jacyno zacznie... flirtować z Glorią! - Jesteś pewny siebie, zadowolony... - Nie narzekam! - Trochę wkurzający. - A może... intrygujący?(…) Muszę jeszcze na chwilę wrócić do szpitala, ale potem... może pójdziemy na drinka? Należy nam się po stresującym dniu...
  • Tymczasem Bart od razu weźmie nowego podwładnego na celownik. - Powiem wprost, że... nie podoba mi się „cudowny” sposób, w jaki rozmnożyły się etaty w naszym szpitalu!(…) I jeśli zostanie pan w zespole lekarzy w Leśnej Górze… - Ale ja jestem już lekarzem w szpitalu w Leśnej Górze - mam umowę z dyrektorem Konicą! - Jak powiedziałem... JEŚLI zostanie pan w zespole… będę miał pana na oku!