TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

O kilka słów za dużo
Zapraszamy na kolejny odcinek „Na dobre i na złe” - numer 830.
  • Przede wszystkim Blanka zacznie staż na internie – i urządzi z tej okazji kameralną imprezę. Wśród gości będzie oczywiście Radwan, który naprawdę postara się, by zrobić na koleżance wrażenie. - Wszystkiego najlepszego, pani doktor! - Rany… Skąd miałeś zdjęcie? - Nie powiem! Podoba ci się? Znajomy grafik mi zrobił… - Najlepszy prezent ever!
  • Tadek wykorzysta za to okazję, by na imprezie poflirtować w końcu z Glorią… - A jak twój... Franek? - Co „jak Franek”? Wyjechał do Włoch... - Bo nie wiem, czy mogę cię podrywać… - Tylko spróbuj… - A jak spróbuję, to co? - To się przekonasz…
  • Tymczasem pierwszą pacjentką Blanki zostanie znana influencerka Zuza (w tej roli Ina Sobala, córka Małgorzaty Pieńkowskiej). Dziewczyna będzie miała nietypowe objawy, więc diagnoza okaże się trudna i Blanka zajmie się przypadkiem razem z Tomaszem. A doktor Jacyno od razu gwiazdę rozpozna i wspomni o jej pobycie w szpitalu na swoim blogu - łamiąc tym prawo. News o problemach chorej szybko podbije media, a gdy Zuza odkryje, że jej prywatność pogwałcił lekarz, wybuchnie wściekłością.
  • - Ty gnoju, ujawniłeś moje dane! Bekniesz za to! Dzwonię do prawnika! Blanka będzie w szoku: - Dlaczego to zrobiłeś?... Przepraszam panią... Na pewno to wyjaśnimy! - W sądzie będziecie wyjaśniać! A gdy w szpitalu zjawi się adwokat pacjentki – Filip (w tej roli Aleksandar Milićević) - Tomasz wpadnie w panikę. Bo jego przyszłość w Leśnej Górze znów stanie pod znakiem zapytania.