Zastrzyk W kolejnym odcinku doktor Radwan będzie miał kontuzję i... zostanie pacjentem Blanki. Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 849!
Nastolatek, owłosiony W 848. odcinku Matylda zaprzyjaźni się z jednym z kolegów – Teodorem – co od razu zaniepokoi Falkowicza... Zapraszamy na scenę przedpremierową!
Ogień płonie? Między Agatą i Begerem wciąż „iskrzy”, a doktor Woźnicka jest czasem o krok od wybuchu. Jak będzie wyglądać ich kolejne spotkanie? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 847!
Z taką twarzą... W 846. odcinku w Leśnej Górze pojawią się nowi studenci, zaczynając praktyki u doktora Begera. Zapraszamy na scenę przedpremierową!
Powrót Blanki W 845. odcinku Blanka wróci z krótkiego urlopu w Hiszpanii… Zapraszamy na scenę przedpremierową!
Pod wozem Hania bezskutecznie próbuje porozmawiać z zatrzymanym Michałem. Prokurator Siekierski konfrontuje Wilczewskiego z podejrzeniem, które doprowadziło do jego aresztowania... Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 844!
Żono! Przyjaźń Aliny i Trettera się rozwija… Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 843
Na nową drogę W 842. odcinku Agata stanie na czele szpitala w Leśnej Górze… Zapraszamy na scenę przedpremierową - i powitanie nowej pani dyrektor!
Twoje zdziwienie mnie obraża W 841. odcinku Alina pozna mały sekret Falkowicza… Jaki? Zapraszamy na scenę przedpremierową!
Nie miałam wyboru... W 840. odcinku w szpitalu zjawi się matka małej Helenki... Jak zareaguje Hania na jej tłumaczenia? Zapraszamy na scenę przedpremierową!