TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Dzień, który wszystko odmieni...
Zapraszamy na premierowy odcinek „Na dobre i na złe” – numer 835.
  • Gdy stan małej się ustabilizuje, doktor Sikorka podejdzie w końcu do Piotra… zamiast gałązki oliwnej niosąc kule. - Masz... Mamy tego trochę na oddziale.(...) Wypożyczam. Do zwrotu. - Nie potrzebuję pretekstu, żeby do ciebie wrócić... - A może ja potrzebuję? Czy lekarkę i policjanta połączy w finale miłość? I jak dalej potoczą się losy tajemniczej dziewczynki, która trafi pod opiekę Hani?
  • Tymczasem doktor Gawryło wróci do Polski i wyzna Radwanowi, że ciało, które miała zidentyfikować za granicą, nie należało jednak do jej męża. Kolejne godziny lekarka spędzi w szpitalu – próbując uciec od problemów w pracę. Aż w końcu zdradzi Michałowi, jak bardzo zniknięcie Piotra ją przytłoczyło.
  • - Rozsypuje się moje życie.(…) Mój mąż... Nie mam pojęcia, co się z nim dzieje. Zostałam sama. W jego domu… Z jego synem. - Jak to z jego synem? To nie jest twoje dziecko? - Oddałabym za niego życie, ale... pogubiłam się w tym wszystkim. W finale Asia zacznie za to podejrzewać, że Gawryło uciekł od bliskich, bo prowadził dotąd podwójne życie. By poznać jego sekrety, przeszuka pamiątki i dokumenty, które zostawił w domu…
  • ...I nagle trafi na zdjęcie Radwana z Haną – z miłosnym wyznaniem na odwrocie. A gdy zobaczy fotografię sprzed lat, od razu zażąda od przyjaciela wyjaśnień. - „Kocham cię miłością, jaką nie darzyłem dotąd nikogo”… - Wystarczy... Tak. Wszystko, o czym pomyślałaś, jest prawdą. Kochałem Hanę… Kuba to mój syn.