TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

W cieniu podejrzenia
Przed nami kolejny odcinek „Na dobre i na złe” – numer 841. Co tym razem zobaczymy w serialu?
  • Hania przyjmie Ritę z Helenką pod swój dach, ale nie obdarzy wcale dziewczyny zaufaniem. A gdy zauważy w jej torbie „odważne” ubrania… uzna, że matka „Małej” sprzedaje swoje ciało. O swoich podejrzeniach lekarka powie od razu Lucynie, a seniorka będzie w szoku. - Miała dziwne ciuchy. Takie… seksualnie prowokujące. Pomyślałam, że... nie wiem… że się prostytuuje. Zrozum, ja nie oceniam, ale… - Czekaj... Od tego, że ma seksowne wdzianko do tego, że się oddaje za pieniądze… Tymczasem Rita…
  • ...trafi nagle do szpitala! Dziewczyna zostanie pacjentką Julki, a ta nie będzie miała dla Hani dobrych wiadomości. - Zrobiłam badania na obecność narkotyków… Powiedzieli mi, że przywieźli prostytutkę. Nie była pobita, więc… Testy wyszły pozytywnie. Amfetamina.(…) Imprezowa dziewczyna, najwyraźniej... Przesadziła z dawką.
  • Mimo wyników badań, chora uparcie jednak będzie twierdzić, że żadnych narkotyków nie brała. Kompletnie tym doktor Sikorkę zaskakując. - Nie biorę dragów! - Tak… I w ogóle jesteś święta! Wiesz, co? Moja naiwność też ma granice!(...) Masz dodatni wynik testu na narkotyki... Do tego znaleźli cię w jakimś wdzianku sado-maso na ulicy, po której kręcą się prostytutki… - To bzdura! Laska, to jest mój strój do pracy w knajpie!
  • - Ty naprawdę masz mnie za idiotkę... - Nie kłamię… I nie daję w kanał! - To jak to wyjaśnisz?! Mam to na papierze, do cholery! Zabiorą ci dziecko… Nie rozumiesz tego?! - Nie wiem, może to pomyłka w laboratorium… - Nie żartuj sobie! Mamy najnowocześniejsze urządzenia!