TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Nowe pokolenie w Leśnej Górze!
Nowy narybek i nowe problemy...
  • ...Lena zgłosi Agacie, że padła ofiarą molestowania! - Chciałam złożyć prośbę o zmianę opiekuna... - Nie przewidujemy takiej możliwości. To jest działający szpital, nie może pani sobie wybierać jak w sklepie! - Ale ja po prostu… nie mam innego wyjścia! Wolałabym o tym nie mówić, ja… Z pewnych względów nie jestem już w stanie z nim współpracować. - Czy on... coś pani zrobił? Jak Woźnicka zareaguje na takie oskarżenie?
  • W nowym tygodniu pracę szpitala utrudni także nieobecność jednego z najlepszych chirurgów – Michała. Lekarz nadal będzie w areszcie, mimo starań kolegów i rodziny, by mu pomóc. A Matylda – cały czas wspierana przez Falkowicza - z każdym dniem będzie coraz bardziej za nim tęsknić. - To świństwo! On jest dobrym człowiekiem, wszyscy to wiedzą... Dlaczego mu to robią?! - Skarbie, ryzyko jest wpisane w zawód lekarza…
  • - Wiesz, ile procent ludzi umrze? Sto. Niestety nie wszyscy akceptują taką myśl. Sądzą, że oni i ich bliscy są nieśmiertelni. A kiedy śmierć mimo wyparcia przychodzi, to wiele osób szuka winnego. Lekarz jest naturalnym wyborem... - To nie fair!
  • - Wiem. Ale jestem pewny, że prawda zwycięży. Sama powiedziałaś: wszyscy wiedzą, jaki jest Michał. Sąd musi się o tym po prostu przekonać… - On jest tam zupełnie sam… za kratami! - Michał jest silny. I my też musimy – dla niego. Rozumiesz? W finale – bliska załamania – nastolatka pojedzie za to do aresztu, choć prokurator na jej widzenie z ojcem nie wyrazi wcale zgody. A gdy strażnik spróbuje ją zatrzymać… zacznie się wyrywać i w końcu wda się w bójkę, przez co sama trafi na posterunek. - Czekaj! - Puszczaj, zboczeńcu! Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 846 już o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2 – zobacz koniecznie!