TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Trudne decyzje
Przed nami 871 odcinek „Na dobre i na złe”… Co tym razem spotka bohaterów serialu?
  • Blanka złoży w sądzie zeznania w sprawie Mario i… nagle zacznie chłopaka bronić, ku zaskoczeniu prokuratora. - Podsumujmy… Oskarżony Mariusz Milewski wywiózł panią na odludzie. Schował pani telefon, pozbawiając panią możliwości kontaktu z bliskimi, wezwania pomocy i zabronił powrotu do domu… Co pani zrobiła potem? - Zabrałam mu kluczyki i próbowałam uciec.(…) Bałam się…. Bałam się, że mnie zabije.
  • - Myślę, że nie chciał mnie zabić, że mówił prawdę.(…) Jak ochłonęłam… zaczęłam się zastanawiać. Nie związał mnie, nic mi nie zrobił, nawet mnie nie zamknął w pokoju, tylko wyszedł mi zrobić herbatę... Gdyby naprawdę chciał mnie zabić, zachowywałby się inaczej.(…) Spałam obok niego całą noc. Dlaczego mnie nie zastrzelił wtedy? Nie udusił poduszką? Na co czekał? Czemu mnie ostrzegł?
  • Wieczorem Milewski będzie czekał na lekarkę przed szpitalem i kolejny raz wyzna dziewczynie miłość. - Zadziałało... Nie dołożą mi kilku dodatkowych paragrafów do zarzutów, dzięki tobie. - Mam nadzieję, że i tak pójdziesz siedzieć! - Wcale tak nie myślisz… - Myślę! - Kochałaś mnie. To wiem na pewno. - I co z tego? - To, że ja też cię kocham. I nie jestem taki, jak myślisz... Nie poddam się, dopóki cię o tym nie przekonam.
  • Tymczasem Radwan – po tym, jak Asia znalazła nową miłość – postanowi wystąpić do sądu o ustalenie ojcostwa Kuby. Gdy lekarz spotka się z prawnikiem, ten działanie za plecami doktor Gawryło jednak mu odradzi. - Może utrudniać panu kontakty z chłopcem do końca rozprawy... a ta może potrwać.(…) To zawsze jest trudne, kiedy jedno z rodziców zaczyna układać sobie życie na nowo… - Nie mam z tym problemu... Nie chcę tylko, żeby mój syn miał kolejnego ojca!