TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Groźby, kłótnie i… nowy romans?
Przed nami 888 odcinek „Na dobre i na złe”...
  • - „Między mną a porywaczem wywiązała się bójka, w wyniku której mężczyzna doznał urazu głowy. Nie wezwałem policji ani pogotowia, ani nie udzieliłem mu pomocy, mimo że jestem lekarzem, bo chciałem jak najszybciej dotrzeć z dzieckiem do szpitala…” A gdy Żaneta zostanie w końcu aresztowana, od razu wpisze Radwana na listę swoich wrogów. - Żałuję, że nie zatłukłam tego twojego szczeniaka!!!
  • A co w premierowym odcinku czeka pozostałych bohaterów serialu? Doktor Borucki wpadnie w kłopoty – po tym, jak trafi na bezdomnego pacjenta z przepukliną międzykręgową. Mężczyzna będzie odczuwał tak silny ból, że młody lekarz postanowi mu pomóc – „za plecami” Borysa, który nie zgodzi się ani na kosztowne badania, ani na operację chorego bez ubezpieczenia.
  • W finale Tadek wykona zabieg w tajemnicy, korzystając z pomocy Julki oraz pielęgniarki Dagmary. Świadomy, że jego „bunt” może mieć poważne konsekwencje. - Czy my robimy coś… nielegalnego? - Ty – nie. Zostałaś wezwana do operacji.(…) Pielęgniarki nie podważają decyzji lekarskich... Wszystko idzie na mój rachunek, nie martw się...
  • A gdy doktor Jakubek kolegę przyłapie… na oddziale rozpęta się burza z piorunami! - Kto operował tego pacjenta?! - Ja. - Pan?... Z kim? - Sam. - Ale... czyje to było zalecenie? - Niczyje. Sam podjąłem decyzję. - Bez mojej wiedzy? Przeprowadził pan… nieplanową operację?! Rezydenci nie podejmują decyzji! I… nie operują samodzielnie! To jest po prostu… karygodne! Karygodna samowola! Brak szacunku… dla mnie, dla szpitala!