TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Zbrodnia... i kara
Zapraszamy na 921 odcinek „Na dobre i na złe”… Co tym razem czeka bohaterów serialu?
  • A do tego w gabinecie profesora zjawi się dociekliwy dziennikarz… - Czy jeśli doktor Murawskiej zostaną postawione zarzuty, weźmie pan na siebie część odpowiedzialności? - Pan jest... wyjątkowo bezczelny!!!
  • ...I po tym spotkaniu Markiewicz na dobre wpadnie w panikę! Kilka godzin później lekarz odwiedzi prokuratora Greca, oferując swoje zeznania w zamian za nietykalność. I ze szczegółami opowie o oszustwie, do którego nakłoniła go Sara: produkcji suplementów, w których znajdują się groźne dla zdrowia zanieczyszczenia. - Odpady, chrząstki… Substancje niebezpieczne? - Też tam są...
  • - Kiedy uruchamialiśmy produkcję tych suplementów, otworzyliśmy kilka linii. Ale tylko jedna była oficjalna... Moja wspólniczka zapewniała mnie, że to normalne, że tak postępują wszyscy, ale ja kazałem pobrać próbki z pozostałych… - Dlaczego pan do mnie z tym przyszedł? - Jako szanowany lekarz nie mogę pozwolić, by moje nazwisko wymieniane było w kontekście jakiejś afery… - A ja myślę, że poczuł pan, że grunt zaczął się palić pod nogami… - Te dokumenty to dowód przestępstwa, któremu staram się zapobiec!
  • A gdy podejrzana spróbuje uciec za granicę, policja ruszy jej śladem... i Sara trafi w końcu do aresztu! Czy odpowie nie tylko za oszustwo, ale też za śmierć młodej pacjentki? I czy Falkowicz odzyska dzięki temu choć część utraconego majątku? Odpowiedź tylko na antenie TVP 2, w premierowych odcinkach serialu – zobacz koniecznie!